Değerlendirme

Çevrimiçi Proje Yönetimi Değerlendirme araçları müşterilerimiz için mevcuttur. Bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz [email protected]

Proje Yönetiminin Değerlendirme Envanteri (TM), yönetim alanındaki uluslararası uzmanlar tarafından etkili proje yönetiminin kapsamlı bir görünümünü sunar. Envanterde yer alan soruların temelini oluşturan fikirler, deneyimli proje yöneticileriyle yapılan görüşmelerden, yönetim literatüründen ve Global Business Management Consultants (GBMCs) danışmanları ve eğitmenlerinin birleşik kişisel deneyimlerinden alınmıştır. Özünde bu, başarılı bir şekilde yöneten gerçek uzmanlar tarafından görüldüğü gibi etkili bir proje yönetimi modelidir.

Rapor iki formatta sunulmaktadır. İlk format, mevcut değerlendirmeye katılan Proje Yöneticileri, Proje Yöneticileri ve Ekip Üyelerinin Yöneticileri tarafından bildirilen bireysel puanların bir derlemesidir. İkinci biçim, şirketinizden, sektörünüzden ve ülkenizden alınan puanların toplamıdır. Bu puanlar, GBMC tarafından son 10+ yılda 50’den fazla farklı ülkede yürütülen çok sayıda proje yönetimi eğitim ve geliştirme kursundan alınmıştır.

Short demo icon

questionnaire

report