Profesyonel Gelişim

languages clipSeçkin bir uluslararası danışmanlık şirketi

Global Business Management Consultants, Proje Yönetimi eğitimi, organizasyonel gelişim ve danışmanlık konularında uzmanlaşmış seçkin, uluslararası bir danışmanlık firmasıdır.

1987 yılında kurulan GBMC, Fortune 500 listesindeki 100’den fazla şirketin proje yönetimi uygulamalarında başarılı olmasına yardımcı olan öncü proje yönetimi bilgisiyle dünya çapında tanınmaktadır.

GBMC, proje yönetimi için en iyi uygulama desteği sağlar ve dünya çapındaki özel ve kamu kuruluşlarının proje zorluklarını 14 dilde ele alır. GBMC’nin danışmanları, giriş seviyesinden üst düzey yönetime kadar kuruluşunuzun her seviyesindeki özel ihtiyaçları karşılamak için uygun danışmanlık, eğitim veya kurumsal müdahaleyi tasarlayacak ve yapılandıracaktır. Bu, proje yönetimi araçlarını ve tekniklerini yeni yöneticilere tanıtmak kadar basit veya şirketinizin gerçek bir proje bazlı operasyon sistemine geçişine yardımcı olmak kadar karmaşık olabilir. Proje yönetiminin küresel bazda organizasyonun tüm seviyelerinde tutarlı, işlevler arası uygulanması olan Proje Yönetimi, GBMC’nin en çok aranan hizmetidir.

1987’den beri GBMC, Proje Yönetimi programlarının ayrılmaz bir parçası olarak NASA ile çalışmaktadır. GBMC’nin Proje Yönetimi Sanatı®, NASA proje yönetimi eğitiminin temelini oluşturmaya devam ediyor. NASA yöneticileri, GBMC danışmanlarının “ABD’deki en iyi proje yönetimi eğitmenleri” olduğunu kamuoyuna açıkladı. Ayrıca GBMC, Airbus’un “Resmi Stratejik Proje Yönetim Danışmanı”dır ve CFO, “GBMC’nin çalıştaylarının yaşlı nüfusumuzu geliştirmek için yaptığımız en başarılı şey olduğunu” söyledi.